Moduł Figura

MODUŁ FIGURA

Jeśli chcesz pokochać swoje ciało, lepiej się w Nim czuć, dobrze zrozumieć Jego potrzeby, ale i spędzić czas aktywnie, w ruchu, spalając kalorie Moduł ten jest dla Ciebie.

5Zumba Fitness

1h zajęć w tygodniu x4


4Metabolic Fatburning

1h 15 min zajęć w tygodniu x4


1Coaching grupowy

1,5h zajęć w tygodniu


6Warsztat sobotni

3-4h raz w miesiącu. Sprawdź!


2Zniżki od partnerów

Lista partnerów znajduje się poniżej

CZYM JEST MODUŁ?

Nasze zajęcia pogrupowane są w moduły. Każdy z modułów ma określony cel do spełnienia. Abyś mogła spełnić wybrany przez siebie cel – zalecamy uczestnictwo w jednym module przez 3 miesiące. Moduły Milabo zawierają zarówno zajęcia ruchowe, jak i sesje coachingowe, warsztaty weekendowe oraz promocyjne ceny na różne usługi związane z kierunkiem modułu. Mają na celu holistycznie zadbać o potrzeby Twojego ciała, umysłu i duszy. Poniżej znajdziesz informacje o zajęciach wchodzących w skład Modułu Figura.

CEL MODUŁU FIGURA:

 • Wolność, przypływ pozytywnej energii, wzmożona produkcja endorfin
 • Dobre samopoczucie na cały dzień
 • Wyrzeźbienie ciała, mięśni
 • Pokochanie siebie, swojego ciała
 • Zwiększenie poczucia własnej wartości
 • Poprawa stanu zdrowia
 • Osiągnięcie pożądanego wyglądu
 • Harmonijny rozwój mięśni
 • Redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu
 • Redukcja stresu i napięć
 • Zwalczanie zmęczenia psychicznego i fizycznego

OPIS ZAJĘĆ Z MODUŁU

Metabollic Fatburning – autorskie zajęcia wytrzymałościowo – siłowe ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej i wzmocnienie mięśni.

Łączymy intensywne ćwiczenia kardio (rozgrzewka, proste układy choreograficzne i dynamiczne formy aerobowe) z ćwiczeniami wzmacniającymi i ujędrniającymi wszystkie grupy mięśniowe ze szczególnym uwzględnieniem dolnych partii ciała. Forma interwałowa (ćwiczenia aerobowe o zmiennej intensywności) – pozytywnie wpływa na metabolizm i krążenie krwi, poprawia siłę, wytrzymałość mięśni i koordynację.

W godzinę spalamy ok. 600 kalorii.

Zumba Fitness – Inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku. Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka tworzą niepowtarzalną atmosferę na zajęciach. Rytmy takie jak marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porywają do zabawy. Zajęcia dla osób lubiących taniec i świetną zabawę.

Coaching grupowy – zajęcia podsumowujące dany tydzień, wspierają dążenie do wybranego celu oraz są tematycznie powiązane z pracą z ciałem; mają również na celu spotkanie wszystkich kobiet z Modułów, wymianę doświadczeń, rozmowy w kręgu i trening dla duszy.

Warsztat sobotni – “Moc żywienia a ruch.” Szczegóły warsztatu, datę oraz miejsce spotkania poznasz, klikając TUTAJ.

GDZIE? / KIEDY?

Warszawa, ulica Wita Stwosza 32 lok. 1 (obok Metra Wilanowska)

Zobacz TUTAJ szczegółowy grafik

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi Partnerami:

Agnieszka Roguska

Manicure & Pedicure

Rafał Krakowiak

Instruktor Tańca 

Jakub Taźbirek

Trener personalny i Dietetyk

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress