Zajęcia Grupowe

ZAJĘCIA GRUPOWE

Dla osób, które preferują zajęcia w małych grupach, gdzie następuje wzajemna motywacja oraz kooperacja i każdy nastawiony jest na osiąganie podobnych celów.

3Joga Multistyle

1h 30 min zajęć


4Latino Dance

1h zajęć


5Zumba Fitness

1h zajęć


6Metabolic Fatburning

1h  15 min zajęć


2Choreoterapia

1h 15 min zajęć

OPIS OFEROWANYCH ZAJĘĆ GRUPOWYCH

JOGA MULTISTYLE + Medytacja 

Zajęcia Jogi Multistyle połączone z różnymi rodzajami medytacji to niezwykły cykl wprowadzający do świata Jogi, a więc do świata spokoju, harmonii i przede wszystkim szczęścia. Możecie się przekonać, że Joga to o wiele więcej niż ćwiczenia fizyczne – to również rozwój duchowy, intelektualny, postawa życiowa, piękno, moralność, dobro.

Co tydzień inny rodzaj Jogi:

  • Vinyasa Flow
  • Ashtanga Joga
  • Jin Joga
  • Joga kobieca/ Hatha Joga

W każdy czwartek poznajemy różne asany (pozycje w jodze), uzdrawiające nasze ciało pranajamy (ćwiczenia oddechowe), medytacje i kriye (metody oczyszczające), wspierające nasze ciało, duszę i umysł. Również śpiewamy, oddychamy, relaksujemy się, ale też pracujemy nad własnym ciałem, silą i elastycznością. Zwracamy szczególną uwagę, aby pozycje i ćwiczenia były prawidłowo wykonane! A wszystko w odpowiedniej, dostosowanej do Jogi atmosferze, także często nie zabraknie świeczek, kadzidełek, olejków i nastrojowej muzyki.

Zasady: Doświadczenie nieistotne! Czy to Twój pierwszy raz czy już miałaś/eś styczność z jogą – nieistotne, jedyny wymóg to otwarte serce i uśmiech.

GDZIE i KIEDY JOGA MULTISTYLE?

Warszawa, ulica Hoża 51, lokal: Kartonovnia, II piętro

Zajęcia odbywają się w każdy czwartek w godzinach 19:30 – 21:00. Na zajęcia przyjdź 10 minut wcześniej – uwielbiamy zaczynać punktualnie!

MOŻLIWOŚĆ UCZESTNICTWA W INNYCH ZAJĘCIACH:

UWAGA!

Pierwsze zajęcia są darmowe!

Dzięki temu możesz wypróbować czy dana forma zajęć Ci odpowiada :).

Przejdź do zakładki KARNETY, aby zakupić 1 wejście na zajęcia lub wybrany karnet.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress