Język Niemiecki

JĘZYK NIEMIECKI

Zajęcia doszkalające z języka niemieckiego indywidualne lub w małych grupach, z dojazdem do studenta lub u nauczyciela.

WIĘCEJ O ZAJĘCIACH:

Języki obce to nasza pasja od wczesnego dzieciństwa – oprócz ruchu, tańca i wszelakich sportów. Dlatego pragniemy zaoferować Wam zajęcia z języka niemieckiego, które mogą odbywać się indywidualnie, bądź w małych grupkach.

Lekcje prowadzimy metodą komunikatywną z elementami audiowizualnymi, co ogólnie oznacza pracę nie tylko z podręcznikiem, ale również z Internetem, telewizją, czasopismami, materiałami autentycznymi i z… ciałem. Gwarantujemy szybkie postępy, brak nudy i dobrą energię na zajęciach!

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA JĘZYKOWE?

Program nauczania jest dopasowany do potrzeb Klientów. Powadzimy zajęcia na różnym poziomie zaawansowania językowego, które są jednocześnie dopasowane do wieku osób uczących się, ponieważ pracujemy zarówno z młodzieżą, jak i osobami dorosłymi. Specjalizujemy się również w języku biznesowym, współpracujemy z małymi i średnimi firmami oraz z większymi korporacjami, nauczając pracowników języka niemieckiego.

W zależności od potrzeb możemy skupić się na pogłębianiu wybranych z poniższych umiejętności: słuchanie, mówienie, pisanie, czytanie czy gramatyka. Postaramy się sprawić, by wbrew wszelkim stereotypom, język niemiecki stał się przyjazny, prosty i przyjemny do nauki.

Przygotowujemy:

– do matury podstawowej i rozszerzonej

– do oficjalnych, uznawanych międzynarodowo certyfikatów: Start Deutsch 1, Start Deutsch 2, Goethe Zertifikat, DSH

– do egzaminów na studia

JAK SIĘ UMÓWIĆ?

Aby umówić się na zajęcia, przejdź do zakładki KONTAKT i skorzystaj z formularza kontaktowego, lub zadzwoń od razu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress