O NAS

Przez ciało do umysłu


MILABO to projekt łączący : umysł (MIND), język (LANGUAGE) oraz ciało (BODY). Stworzony został z myślą o szerzeniu holistycznej koncepcji zdrowia oraz jedności ciała i umysłu.

Połączenie ciała z umysłem

Istotą jest, by tworzyły nierozerwalną całość, dzięki czemu zrozumiesz, co Twoje ciało chce Ci przekazać.

Odnalezienie
wewnętrznego spokoju

Pozbądź się uczucia ciągłego wewnętrznego napięcia i stresu.

Świadome życie
“tu i teraz”

Czas jest dla Ciebie cenny. Świadomie przeżyj każdy dzień, by móc pełniej doświadczyć świata.

Drawing(32)

 

Drawing(33)

 

 

Drawing(34)

Drawing(35)

 

Drawing(36)

 

 

Drawing(37)

Poczucie
własnej wartości

Jest niezbędne, by podejmować codzienne decyzje i poczuć się ważnym dla siebie i innych.

Praktyka zdrowego
trybu życia

W zdrowym ciele zdrowy duch i długie lata doświadczania teraźniejszości przez Tobą.

Odzyskanie kontroli
nad ciałem

Poprzez świadomość ciała, lepiej je zrozumiesz. Dzięki temu znów będziesz miała władzę nad swoim umysłem, emocjami oraz własnym samopoczuciem.

MISJA MILABO

Poprzez różne formy pracy z ciałem odnajdujemy spokój i wyciszenie umysłu, dbamy o rozwój psychiczny, mentalny i fizyczny. Biorąc pod uwagę psychosomatyczne podejście zakładające ścisłe połączenie ciała i emocji, zmierzamy do pogłębienia świadomości obu powyższych dziedzin oraz do osiągnięcia pełnego zdrowia (fizycznego i psychicznego) i satysfakcji w życiu. Wierzymy w rozwój osobisty poprzez ruch, autentyczny kontakt z samym sobą, świadomość ciała, swojej niezwykłości i potencjału oraz poprzez przekraczanie swoich ograniczeń i słabości.

Milabo to miejsce stworzone z myślą i miłością do kobiet, naszych ciał i naszego umysłu.

TEAM MILABO

OPINIE

Uważam, że takie zajęcia to świetny sposób, aby odpocząć od codziennych obowiązków. Także nic by one nie dawały, gdyby prowadząca nie wierzyła w to co robi. Dzięki Niej człowiek promienieje i aż chce się coś ze sobą i swoim ciałem zrobić. 🙂

~ Monika

Jestem bardzo zadowolona z cyklu zajęć przebudzenie , już wcześniej znałam Hanię jako najlepszą instruktorkę zumby, pełną energii , zapału i wciąż nowych pomysłów jak poprowadzić zajęcia, to tutaj mnie zaskoczyła ile można wyrazić tańcem, jak kreatywne i rozwijające mogą być zajęcia, ile można dowiedzieć się o sobie samej i jak bardzo to pomaga w zwykłym życiu, polecam zajęcia z Hanią wszystkim kobietom , które chcą i schudnąć i nabrać pewności siebie i dobrze się bawić.

~ Sylwia

Radość i energia Hani bardzo się udziela. Swoją postawą motywuje do działania, dzięki czemu na każde zajęcia przychodziłam z dużą ciekawością. Zawsze wychodziłam z zadowoleniem, a nawet niedosytem. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w takich zajęciach i spotykać się z takimi ludźmi

~ Marta

Previous

Next

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress