Ola

Ola

Coach, Psycholog

Psycholog, Life & Business Coach, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego, prywatnie żona i mama dwójki dzieci. Od ponad 12 lat związana ze sprzedażą, w tym ponad 4 lata w branży kosmetycznej, jako doradca kosmetyczny oraz Niezależna Dyrektor Sprzedaży w firmie Mary Kay Cosmetics, gdzie doskonaliła swoje umiejętności motywacyjne, trenerskie i przywódcze. Jest kobietą, która godzi kilka ról życiowych, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, chociaż daleko jej do perfekcyjnej pani domu 😉 Pełna optymizmu, kochająca ludzi oraz życie. Była tancerka. Pasjonatka dobrego jedzenia, zabawy, spotkań towarzyskich oraz sportowego trybu życia. Cechuje ją odwaga, entuzjazm i wiara w drugiego człowieka.

Jej pasją jest motywowanie i pomaganie ludziom wprowadzać realne zmiany w życie, wychodzić ze strefy komfortu i wykorzystywać swoje talenty i potencjał. Praca jest jej pasją.

Od 2010 roku wspiera innych na drodze do wydobycia i uwolnienia ich potencjału. Specjalizuje się w trzech obszarach:
Business: budowanie zespołów sprzedażowych, motywowanie pracowników, aby osiągali lepsze efekty, sprzedaż i profesjonalna obsługa klienta, pozyskiwanie klientów;
Life: budowanie trwałych relacji, komunikacja, rozwiązywanie konfliktów;
Health: motywowanie ludzi do zdrowego, aktywnego życia, zmiana nawyków żywieniowych, podjęcie aktywności fizycznej.
Swoją pracę opiera o standardy i metody ICF. Aktualnie jest w trakcie przygotowań do certyfikacji ICF na poziomie ACC.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress