dla MODUŁU ANTYSTRES

WARSZTATY – ANTYSTRES

Od wizualizacji do relaksacji” (1,5h) oraz
Masaż, automasaż – sztuka dotyku” (1,5h)

Warsztaty są otwarte dla wszystkich. Jeśli jesteś uczestniczką Modułu – warsztaty są dla Ciebie w cenie. Jeśli nie uczestniczysz w żadnym z Modułów – koszt warsztatu to 100zł. Zgłoszenia przyjmujemy na mail: milabo.mind@gmail.com.

GDZIE I KIEDY?

19.03.2016
Łazienkowska 6, Warszawa
godz. 10.00 – 13.00

 

WARSZTAT: Od wizualizacji do relaksacji

Najważniejsze na warsztacie jest spotkanie się uczestnika z samym sobą. Zawsze staram się tak prowadzić zajęcia, aby wytworzyła się dobra, bezpieczna przestrzeń do spotkania. Życie w ciągłym pośpiechu i hałasie powoduje wewnętrzną dysharmonię. Dlatego też zapraszam do wspólnego poszukiwaniu harmonii poprzez przyjemne techniki relaksacji. Głęboko wierzę, że spotkanie Człowieka z Człowiekiem zawsze przynosi coś dobrego.

Warsztat sobotni „Od wizualizacji do relaksacji” potrwa 1,5 h

WARSZTAT: Masaż, automasaż – sztuka dotyku

Stres, napięcie, ciągły pośpiech? Zachęcam i zapraszam do zmiany tego stanu. Podczas warsztatu poznasz tajniki masażu relaksacyjnego, nauczysz się jak prostymi technikami osiągnąć stan odprężenia oraz jak pozbyć się napięcia wywołanego przez trudy dnia codziennego. Zobaczysz, że nakładanie kremu na twarz może być bardziej efektywne, jeśli połączysz tę codzienną rutynę z automasażem refleksologicznym. W efekcie z Twojej twarzy zniknie napięcie, skóra odzyska naturalny blask, a organizm powróci do równowagi. Twoja szyja, kark i ręce dostaną dużą dawkę odprężenia, a cała Ty wyjdziesz uśmiechnięta i wypoczęta.

Warsztat sobotni „Masaż, automasaż – sztuka dotyku” potrwa 1,5 h

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress