dla MODUŁU FIGURA

WARSZTATY – FIGURA

Moc żywienia a ruch” (4 h)

Warsztaty są otwarte dla wszystkich. Jeśli jesteś uczestniczką Modułu – warsztaty są dla Ciebie w cenie. Jeśli nie uczestniczysz w żadnym z Modułów – koszt warsztatu to 100zł. Zgłoszenia przyjmujemy na mail: milabo.mind@gmail.com.

GDZIE I KIEDY?

4 Czerwca
Warszawa, Pole Mokotowskie

WARSZTAT: Moc żywienia a ruch

Jesteś aktywna, dużo się ruszasz, mało jesz, a nie jesteś usatysfakcjonowana swoim wyglądem zewnętrznym, wagą, stanem zdrowia, nie chudniesz, twoja kondycja nie rośnie, nie masz siły…? Jeśli któreś z powyższych dotyczy Ciebie, zapraszam na warsztat Moc żywienia a ruch. Poznaj wpływ odżywiania na aktywność fizyczną i ich zażyłą relację

W trakcie warsztatu połączymy przekaz wiedzy o prawidłowym odżywianiu z aktywnością ruchową, czyli treningiem outdoor.

WIĘCEJ O WARSZTATACH

Pierwsza część spotkania to wykład/ pogadanka i dyskusja o racjonalnym odżywianiu pod hasłem “Chcesz być aktywna, jedz!” .

Nie będziemy rozprawiać o dietach, o tym, czego nie wolno jeść, co ograniczać, z czego całkiem rezygnować. Celem pogadanki będzie zapoznanie się i zrozumienie mechanizmów, którymi rządzi się ludzki organizm. Jest to nasz silnik, który na co dzień potrzebuje paliwa. W zależności od jakości dostarczanego paliwa, organizm będzie lepiej lub gorzej funkcjonował. Warto zainwestować w dobre zasilanie.

Wyjaśnimy sobie, dlaczego nasz organizm potrzebuje paliwa, z czego je pozyskać i jak przetwarza się je w energię. Odpowiemy sobie na pytania:

  • Na czym polega proces odżywiania organizmu?
  • Dlaczego kalorie są potrzebne?
  • Czy tłuszcz jest dobry?
  • Kiedy węglowodany to sprzymierzeńcy?
  • Co zrobić, żeby dobrze, zdrowo czuć się i wyglądać?

W drugiej części warsztatu zapraszamy na autorski trening outdoor, który będzie bazować na formie Boot Camp Fitness.

To trening ogólnorozwojowy, funkcjonalny, łączący ćwiczenia siłowe i wydolnościowe, prowadzony w formie interwału. Ćwiczymy w grupie, na świeżym powietrzu. Kształtujemy wszystkie partie ciała, motorykę, wzmacniamy wytrzymałość i odporność. Grupa daje wsparcie i motywację do ćwiczeń.

Będą pompki, burpies, czołganie, biegi, skoki, brzuszki…prawdopodobnie zmęczenie, pot, zakwasy…ale też sporo śmiechu, masa dobrej zabawy, szczypta rywalizacji – prawie jak zabawy podwórkowe z dzieciństwa:)

Warsztaty są dopasowane do możliwości i zdolności grupy oraz właściwości terenu. Prowadzone są przez profesjonalnego trenera dbającego o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie uczestniczek. Każdy ćwiczy ile może, dbamy o siebie, nie trzeba mieć doświadczenia ani przygotowania kondycyjnego czy merytorycznego.

Przyjdź, zobacz, spróbuj, sprawdź się:) Zaufaj swojemu ciału, ono wie, co dla niego dobre!

PRZYGOTOWANIE DO WARSZTATÓW

Na warsztaty potrzebujesz:

  • dobre, wygodne buty treningowe
  • ubranie, które możesz ubrudzić
  • mata
  • woda
  • notatnik i długopis

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress