Ritual Trance Dance

 

RITUAL TRANCE DANCE

 

 

Kolejny warsztat

RITUAL TRANCE DANCE:

“Spacer Przodków”

Dołącz do wydarzenia:

Zapraszamy Was do wyjątkowej odsłony RITUAL TRANCE DANCE, tym razem z rytuałem “Spacer Przodków”.

Taniec … Śmierć … Przodkowie… Od zarania dziejów człowiekowi towarzyszył TANIEC. W tradycjach rdzennych i szamańskich, taniec wyznaczał i wyznacza nadal sposób życia. Gdy tańczymy, podnosimy nasze wibracje i łączymy się ze światem Ducha i z Prawdziwą Esencją Naszej Duszy.

ŚMIERĆ to nie koniec,…to początek nowego etapu. W kulturach szamańskich słowa ‘Duch’ i ‘Przodek’ są jednoznaczne. Jesteśmy organicznie połączeni z naszymi przodkami ponadczasową linią reinkarnacji, która rządzi wszelkimi aspektami natury.

DZIEŃ ZMARŁYCH, Dia de Muertos, Day od The Dead, Tag der Toten, Zaduszki..niezależnie od Twojej religii, przekonań, filozofii posiadasz Przodków, którzy opuścili ciało fizyczne i udali się w dalszą podróż. Przy okazji Ich święta, zapraszamy Cię do wyjątkowej odsłony Ritual Trance Dance, połączonej z rytuałem “Spacer Przodków” (Ancestors Walk). W ruchu, z opaską na oczach, przy dźwiękach bębnów i rytmach perkusji, z zastosowaniem specjalnych technik oddechowych, udasz się w wewnętrzną podróż, gdzie możesz spotkać swoich Przodków. Może będziesz chciał/a im wybaczyć coś, poprosić o wybaczenie, przekazać coś, zaprzyjaźnić się, a może przyjrzeć się im lub uwolnić się od nich…? A może nie będziesz chciał/a zagłębiać się w duchowość i będziesz miał/a ochotę potańczyć spontanicznie lub pooddychać? Super!

Pamiętaj, nic nie musisz…Przynieś ze sobą opaskę, skarpetki i przedmiot mocy – może zdjęcie ważnej dla Ciebie osoby, która odeszła?

TERMIN WARSZTATU:

28.10

GDZIE:

Fitnessja

Towarowa 22

CZYM JEST RITUAL TRANCE DANCE?

To unikalne połączenie praktyki ruchu, uzdrawiających dźwięków, pierwotnych rytmów, transformujących technik oddechowych oraz innowacyjnego użycia opaski na oczy. Wszystkie te elementy tworzą stan “transowy”, który wspiera duchowe przebudzenie, jasność umysłu, siły witalne oraz wspaniałe samopoczucie wmocjonalne i fizyczne.

Szczegółowe informacje: www.trancedance.com

Uwolnij Umysł!
Odkryj rytm swojej Duszy!
Oddaj się bezgranicznie tańcu całą sobą!

Zamknij oczy, weź głęboki oddech i wyrusz w piękną, taneczną podróż do swojego wnętrza.

Trance Dance to coś więcej niż myślisz. To ruch Ciała, ale przede wszystkim spotkanie ze sobą, swoim szczęściem i smutkiem, swoją dzikością i łagodnością, swoją jasną i ciemną stroną. Rytuał składa się z 3 części: praktyki oddechu Breath of Fire, tańca w opasce na oczach oraz odpoczynku integrującego nasze przeżycia i doświadczenia.

Ale słowa i opisy w zupłeności nie odzwierciedlają prawdziwych doświadczeń :). Po prostu: przyjdż, zatańcz i celebruj z nami!

Co zabrać:
-> opaska na oczy!
-> woda
-> wygodne ubranie do tańca (na boso)

Każdy warsztat Ritual Trance Dance łączymy z odpowiednim do okoliczności Rytuałem. Za nami już m.in.:

  • “Spacer Przodków” – 5.11, Zobacz wydarzenie: tutaj.
  • “Rytuał Odcięcia” – 3.12, Zobacz wydarzenie: tutaj.
  • “Rytuał Noworoczny” – 21.01, Zobacz wydarzenie: tutaj.
  • “Otwórz się na Miłość” – 25.02, Zobacz wydarzenie: tutaj.
  • “Uwolnij się od lęku, stresu, napięć” – 15.04, Zobacz wydarzenie: tutaj.
  • “Nowe Perspektywy” – 20.05, Zobacz wydarzenie: tutaj.
  • “Powrót do świata dziecka” – 24.06, Zobacz wydarzenie: tutaj

Przed nami:

  • “Spacer Przodków” – 28.10, Zobacz wydarzenie: tutaj.

Zapraszamy do zgłoszeń na adres: milabo.mind@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress