Rodos Windsurfing&Joga

RODOS WIND, KITE & JOGA vol. 2

22-29 września 2017

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

Chciałybyśmy Was tym razem zabrać do słonecznej Grecji na naszą od lat ukochaną wyspę Rodos. Wyjazd odbędzie się w ostatnim tygodniu września, a więc można w pięknym stylu zakończyć letni sezon. Jak to zwykle bywa w Milabo połączymy wszelkiego rodzaju aktywności w tym: windsurfing i jogę z relaksem i odpoczynkiem urlopowym.

Rodos – Wyspa Słońca, ponad 300 dni w roku słonecznych. Jej różnorodność powoduje, iż można tu uprawiać różne rodzaje turystyki. Koneserzy zabytków i zwiedzania odnajdą tu starożytne i średniowieczne budowle, poszukujący zacisza i spokoju mogą odpocząć na pięknych, piaszczystych plażach, a amatorzy sportów wodnych i lądowych odnajdą tu niepowtarzalne warunki do zarówno nauki jak i doskonalenia swoich umiejętności.

SZCZEGÓŁY WYJAZDU:

ZAKWATEROWANIE:

Hotel: Ledras znajduje się 150 metrów od miasteczka Gennadi, 250 metrów od plaży i 30 km od plaży Prasonisi znanej na całym świecie z idealnych warunków do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu. Każdy pokój 1-, 2-, 3 lub 4 –os jest wyposażony w klimatyzację, telewizję, łazienkę z prysznicem lub wanną, lodówkę, czajnik elektryczny, telefon. W centralnej części hotelu znajduje się duży 22 metrowy basen z dostępem do parasoli i leżaków. Na miejscu można wypożyczyć samochód, skuter lub rower.

Wyżywienie: 2 x dziennie śniadania i obiadokolacje w formie bufetu

Zajęcia: dostosowane będą do Waszych potrzeb i zachcianek J. Dostępne atrakcje: wind/kitesurfing, treningi metaboliczne/ bieganie/ Joga/ wypożyczenie rowerów/ zwiedzanie/ odpoczynek na plaży, pływanie w morzu/ integracje wieczorne/

Przykładowy Plan Dnia:

8.00 – poranna praktyka Jogi

8.45 – śniadanie

9.30 – wyjazd na Prasonisi

10.30 – 16.30 – windsurfing/kitesurfing/plażing :)/ lunch na plaży

17.00 – 18.00 – trening outdoor/ joga / relaksacja

18.30 – obiadokolacja w hotelu

20.00 – integracja wieczorna/ zajęcia taneczne/ wyjście „na miasto”

*Plan jest elastyczny w zależności od woli uczestników.


CENA I REZERWACJA MIEJSC:


2699 zł/ os

Zawiera: Przelot Warszawa – Rodos – Warszawa, transfer z lotniska, 7 noclegów w 2-osobowym pokoju, śniadania i obiadokolacje, ubezpieczenie, 10% zniżki na wypożyczenie sprzętu w bazie Wind4Fun, transfery na plażę Prasonisi, zajęcia popołudniowe i wieczorne

Nie zawiera: szkolenia wind/kite dla chętnych, wypożyczenia sprzętu w Wind4Fun –www.wind4fun.pl

Uwaga: Nie ma wymogu pływania na windsurfingu/kitesurfingu, ale jest to świetna okazja, aby wypróbować te sporty wodne na jednym z najlepszych spotów na świecie.

 

Dołącz do tego wydarzenia na Facebooku:

facebook

Zgłoszenia prosimy kierować na mail milabo.mind@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress